Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#208Delvaux, Bruxelles
Een aktetas in bordeaux leder. Zeer lichte gebruikssporen. In originele doos.
Serviette en cuir bordeaux. Très légères traces d’usage. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 400/500 -
#17
Houten gewichtendoosje voor precisieweegschaal, compleet met pincet. XIXde eeuw.
Boîte à poids en bois pour balance de précision, complète avec pincette. XIXe siècle.No longer availableDim. 5 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#628
Een Belgische lans, model 1896.
Lance belge modèle 1896.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100/120 -
#222
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#777
Twee baretten, een soldatenhoedje en een borstlap.
Deux bérets, un chapeau de soldat et un front d’uniforme.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#84Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#683Bily FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#156
Een Bretoense broodkast, versierd met een gesculpteerde scène met een waterdraagster en met opengewerkte motieven.
Panetière bretonne décorée d’une porteuse d’eau sculpté et des motifs ajourés.No longer availableDim. 214 x 81 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#440
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale briljant van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un diamant central de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 350/450 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,22 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300/400 -
#117
Een antiek naaisetje met zilver in een houten kistje. Vingerhoedje manco. Eerste helft XIXe eeuw. Geschonken door de toenmalig burgemeester van Ganshoren aan zijn nicht in 1868. (Zie document)
Garniture à coudre ancienne en argent dans un coffret en bois. Dé à coudre manque. Premier moitié du XIXe siècle. Cadeau du maire de Ganshoren à sa nièce en 1868 (voir document).No longer availableDim. 13 x 19 cmEstimate: € 140/150 -
#832
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60/80