#846
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
#245
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir central de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1200/1300 -
#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#11
Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.
#611
#71
Twee massieve bronzen armbanden. West-Afrika.
Deux bracelets en bronze massif. Afrique de l’Est.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#387
Een Afrikaanse antropomorfe scepter met een spiegel getooid.
#356
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#793
Een met leder bekleed paard.
#354Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.
”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.No longer availableDim. 20 x 33 cmEstimate: € 200/240