Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats tweekleurige gouden oorbellen.

Een paar 18 karaats tweekleurige gouden oorbellen.

Une paire de boucles d’oreilles en or de deux couleurs 18 ct.
Dim. 3,95 g
SKU: 2105190695.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #695
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #592

    Een butlerspiegel met gebombeerd glas en vergulde lijst.

    Un miroir majordome.
    No longer available
    Dim. ø 100 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal op voet. Onderaan gemerkt en met label.

    Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #177
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #813

    Een kom van blauw en wit Chinees porselein op onderschotel. Bakfout.

    Un bol en porcelaine chinoise bleue et blanche, avec sous-plat. Défaut à la cuisson.
    No longer available
    Dim. diam: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #505

    Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.

    Un cache-pot chinois, famille noire, pivoines et faisans d’or.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een houten dienblad op voet.

    Un plateau en bois sur pied.
    No longer available
    Dim. 74 x 69 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #616

    Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.

    Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #859

    Een paar gefineerde Engelse bijzetmeubeltjes op wieltjes met een uitschuifbaar blad en een lade.

    Une paire de petits meubles anglais en bois de placage, tablette coulissante et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 61 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #645

    Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.

    Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #445

    Een paar gesculpteerde en goudgepatineerde armstoelen. Lodewijk XVI.

    Une paire de fauteuils sculptés et à patine dorée. Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #782

    Een Engels meubeltje met vier laden. Tijdperk Georgian.

    Un petit meuble anglais à quatre tiroirs. D’époque Georgian.
    No longer available
    Dim. 85 x 52 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #413

    Drie messingen toeters.

    Trois clairons en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More