Other lots in this auction
-
#24Jan Muls (?)
“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#168Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“Het gevonden nestje”. Een groep van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Petit nid trouvé”. Un groupe en terre cuite à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/260 -
#471
Een lot messing bestaande uit: een kantelende kandelaar, een doosje, een hoorntje, een brievenopener, een kruithoorn en een olielamp.
Un lot d’étain, comprenant un candélabre basculant, une boîte, une corne, un coupe-papier et une corne ainsi qu’une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#116
Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren. Tijdperk Régence.
Un buffet à deux portes à moulures. Période Régence.No longer availableDim. 87 x 142 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#618
Een knielende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha agenouillé en bois à patine dorée.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 200/300 -
#401
Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#569
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#69G. Parmentier
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#836
Een witmetalen schildersezel.
Un chevalet en fer blanc.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100/120 -
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40/60 -
#456
Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30/35 -
#822Takejiro Hasegawa
“Carpenters” & “Street scene”. Twee Japanse houtsnedes op crêpon uit de reeks “Pictures of Japanese life”. Gesigneerd. 1904.
”Carpenters” & “Street scene”. Deux gravures sur bois japonaises sur crépon, venant de la série ‘Pictures of Japanese life’. Signées et datées 1904.No longer availableDim. 18 x 15 cm x2Estimate: € 60/80