Similar lots by type
-
#483Een schaaltje van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches in een achtergrond van powderblue. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décors de fleurs polychromes en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#479Bruno Delvigne“Gestileerd platteland.” Een paar zeefdrukken op zijde. Draagt handtekening binnen de plaat.
”Campagne stylisée”. Sérigraphies sur soie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 58,5 x 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#493Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø:16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#83Een serie van drie mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de trois flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#573Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.
Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 460 / 480
Other lots in this auction
-
#880Hangkapstok met koperen haken en ajourwerk.
Un porte-manteau mural avec crochets en cuivre et travail ajouré.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#229Een klapsecretaire met Italiaanse bloemenmarqueterie met twee grote laden onder het klapblad en twee schuifjes binnenin. Marqueterie getrokken bovenaan.
Un secrétaire à abattant, marqueterie de fleurs, à deux tiroirs sous la tablette et deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. 100 x 90 x 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#666Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#856Een paar gebeeldhouwde stoelen met groen fluweel.
Une paire de chaises sculptées et velours vert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#704Maurice Langaskens“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
“Communiant en prière”. Litho. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.
Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#574Monogrammist E.H.“De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.
”La danse”. techniques mixtes. Attribution au dos.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#183Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 460 -
#252R. De Badrihaye“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 90 cmEstimate: € 120 / 160

