Other lots in this auction
-
#62
“Robot”. Installatie op doek.
Robot . Installation sur toile.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#166Verner Panton
“Panton Chair Classic, model 1967”. Vier stoelen van kunsthars met witte glanslak. Gesigneerd en gedateerd 1985.
Panton Chair Classic, modèle 1967. Quatre chaises en plastique laquées blanches. Signées et datées 1985.No longer availableEstimate: € 1500 / 2000 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,73 ct. en een centrale briljant van +- 0,70 ct. GVS.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes d'un poids combiné de + - 0,73 ct. Et un diamant central de + - 0,70 ct. GVS.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#139Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque aux natures mortes florales, huile sur panneau. Le tout signé.No longer availableDim. 48 x 30 & 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#301
“Een nieuw begin”. Bronzen groepje van een man en een vrouw.
Un nouveau départ . Groupe en bronze d'un homme et d'une femme.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, broches, horloge. e.a.
Un grand nombre de bijoux fantaisie comprenant des bracelets, des colliers, des broches, une montre. Et d'autresNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#350
Een lot van negen munten.
Un lot de neuf pièces.No longer availableDim. 171,72 gEstimate: € 20 / 30 -
#191
“Gezin met drie kinderen”. Een fijn gesculpteerde Chinees ivoren groep op houten sokkel.
Famille avec trois enfants . Un groupe en ivoire chinois finement sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 400 / 500 -
#177
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#368
Een tijger en een visser. Twee Oosterse sculpturen van exotisch hout.
Un tigre et un pêcheur. Deux sculptures orientales en bois exotique.No longer availableDim. H. 26 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121
Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.
Une colonne anthropomorphe en bois. Travail africain.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67
Drie putti van messing en een paar Empire wandlichten in de vorm van zwanenhalzen.
Trois putti en laiton et une paire d'appliques Empire en forme de col de cygne.No longer availableEstimate: € 100 / 120