Other lots in this auction
-
#114Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945
“Lentebloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Floraisons de printemps”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#292Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Zomers parkzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Vue du parc estival”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#382Anna BochPeriod: 1848 - 1936
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#556
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190/210 -
#188
Een paar bronzen tuinvazen met decoratie van sater-en ramshoofden en druivenranken.
Une paire de vases de jardin, décorations de satires, têtes de béliers et vignes.No longer availableDim. h: 68 cm x Ø 39 cmEstimate: € 3500/4000 -
#820
Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30/40 -
#720
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met peridot met een gezamenlijk gewicht ± 0,50 ct. en twee parels en in briolette geslepen druppelvormige roze kwarts.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de péridot ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux perles ainsi que deux quartz taille briolette rose.No longer availableDim. 9,98 gEstimate: € 700/800 -
#422
“Landschappen”. Pendanten. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage”. Des pendants. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#138René StalmansPeriod: 1911 - 1984
“Heilige Barbara met kerk en wapenschild”. Een beeldhouwwerk.
”Sainte Barbe avec église et écusson”. Une sculpture.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
Un coffre à relief en cuivre, scène de village en décoration.No longer availableDim. 38 x 37 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#394Swarovski
Een lot geslepen kristallen sierstukjes, bestaande uit een zwaantje, ééntje met een afbeelding van een leeuw, een schelp met parel en een zakje met kleine bloemetjes en een ring van Swarovski.
Un lot de cristal taillé, comprenant un cygne, un lion, une coquille, un petit sac et fleurs et une bague Swarovski.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#384
Een grote en een kleine jardinière van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 & 27 cmEstimate: € 25/35