#81
Een gewei van de oryx gazella.
Ramure d’oryx gazella.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 50/80 -
#379Roméo Dumoulin
Paar kleurenlitho’s. Gesigneerd binnen de plaat.
#688
Een snuffbottle van jade met geëmailleerde zilveren monturen.
#543
Boules concentriques en ivoire et suspensoir finement sculpté en forme de paysage et de personnages sur un socle décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#280
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,88 gEstimate: € 1300/1400 -
#634Katsukawa ShunchoPeriod: 1726 - 1792
#825
Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.
#806
#422Joris Titz
“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
#469Watch
“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
#529
“Ritualistisch naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening: Jofra.
#341Lladro
Twee beeldjes van polychroom porselein, respectievelijk een meisje en jongen met hond.
Deux statues en porcelaine polychrome, resp. une fille et un garçon avec un chien.No longer availableDim. h: 20 en 22 cmEstimate: € 50/80