Other lots in this auction
-
#838
Een lot kunstboeken met betrekking tot Antwerpen, Brugge, ...- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour. - “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.
Un lot de livres en relation avec Anvers, Bruges, …- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour.- “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#125
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 400/500 -
#213
Een vijfdelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en cinq pièces en fer forgé blanc, comprenant une table à abattant et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#115
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1000/1200 -
#430
Een notenhouten salontafel met glazen blad.
Une table de salon en noyer avec une tablette en verre.No longer availableDim. 103 x 50 cmEstimate: € 30/40 -
#92
“Portret van een meisje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ne porte pas de signature. XIXième siècle. A restaurer.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#11Val Saint Lambert
Kristallen vaas, groen gekleurd in de massa.
Vase en cristal coloré vert dans la masse.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30/50 -
#593
Een paar Chinese wanddecoraties.
Deux décorations murales chinoises.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 360/380 -
#489Karel Jan Van den Heuvel
“Hooiende boeren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermiers au foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#627
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.
Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#385
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#809
Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460/500