Other lots in this auction
-
#572“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte la signature: Cassineux.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#638Een zeshoekige houten penseelkoker met een fijn uitgestoken landschapsdecor. Chinees werk.
Un étui à pinceau en bois avec un décor de paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#287LegrasEen glazen lampenvoet van met een gegraveerd bladerdecor met messingen montuur. Kap manco. Gesigneerd.
Un pied de lampe en verre, décor gravé de feuilles et monture en laiton. Sans abat-jour. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#896Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Plateau de service en acajou sur pied amovible.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#886Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50 -
#564“Een paar composities.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening J. Dewasne. Beide met vochtschade.
”Une paire de compositions”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: J. Dewasne. Tout deux avec dégâts d’humidité.No longer availableDim. 24 x 36,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#83Een serie van drie mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de trois flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#519Peter Jan Schuin“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
”Bouquet de fleurs”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 80 / 100 -
#509“Geisha’s aan zee”. Drieluik. Japanse houtsnede, XIXde eeuw. We voegen er een Chinees landschap op zijde aan toe (32 x 24 cm).
”Geishas et la mer”. Triptyque. Gravure sur bois du japon. Nous ajoutons un paysage chinois sur soie (32 x 24 cm).No longer availableDim. 36 x 75 cmEstimate: € 100 / 160 -
#631Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 80 -
#615Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#603“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,6 cmEstimate: € 80 / 120

