Other lots in this auction
-
#754H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288John WarminckEen mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
Une pendule de table en acajou, style anglais. Avec clé.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#711Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, décor d’une femme et d’un buffle dans un paysage. Période Qianlong.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#764Een everzwijn van gepatineerd gietijzer met opschrift ‘Open sedan 1994’.
Un sanglier en fonte à patine avec inscription ‘Open sedan 1994’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#694Pierre JailletPeriod: 1893 - 1957“Marocain” & “Normand”. Twee aquarelportretten op papier. Beide gesigneerd.
”Marocain” et “ Normand”. deux portraits en aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Een paar sierzuiltjes van brons. Omstreeks 1900.
Une paire de colonnes en bronze. +- 1900.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#635Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#748Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263Een groep documenten betreffende Panamarenko voor het cultuurjaar ‘93 Antwerpen. We voegen er een recenter boek aan toe.
Un lot de documents concernant Panamarenko - année culturelle ‘93. Nous ajoutons un livre plus récent.No longer availableEstimate: € 20 / 30

