#594
“Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.
”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 250/280 -
#612
“Ein Wiederaufstand”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram : K.
”Ein Wiederaufstand”. Huile sur panneau. Porte un monogramme:’K’.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 500/700 -
#858
Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#112
“De naaister”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd.
”La couturière”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent dans l’esprit du XIXème siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#729
Een wandconsole van gefineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een wit marmeren blad.
Une console en bois de placage, inspiration Louis XVI, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 86 x 79 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#890
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 5 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste de ± 5 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 150/200 -
#85Gioix
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#52
“Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30/50 -
#829Vic Gentils
“Naakt en naakt met harnas in een park.” Litho. Gesigneerd en genummerd 4/60.
”Nu et nu avec harnais dans un parc”. Une lithographie. Signée et numérotée 4/60.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 120/200