#394Een reclameaffiche van Panhard.
#708Een violontafel met draaiend blad, eindigend in twee wegklapbare uiteinden en met twee laden in de gordel.
#129“Winters zicht op een havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernal sur village portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 17,12 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#139Bernard De Pooter“Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.
”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#899Een lot groen kristallen glazen in verschillende uitvoeringen. We voegen er een presse-papier aan toe.
Un lot de verres en cristal vert différents. Nous ajoutons un presse-papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#388Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
#325Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#170CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#15Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#880Val St. LambertEen paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
Une paire de carreaux en verre incolore. Marque. Années ‘50.No longer availableDim. 15 x15 cmEstimate: € 25 / 35