Other lots in this auction
-
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579Eddy ThomasPeriod: °1934“Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#285Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#836BalluchEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 94 x 90 cmEstimate: € 35 / 50 -
#353WarminkEen notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
Une petite pendule en noyer, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#853Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
Deux pipes antiques en écume en forme de têtes d’hommes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#511Een olielamp van Imariporselein met koperen voet en montuur en met een gesatineerde glazen coupe met een meerkleurig decor van vogels. Compleet met lampenglas.
Une lampe à huile en porcelaine Imari, pied en cuivre et montures, coupe en verre satiné, décor d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 50 / 60 -
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#864Een lot van zes geslepen en gegraveerde kristallen glazen, oranje in de massa, met bloemendecor.
Un lot de six verres en cristal taillé et gravé, orange dans la masse, décor de fleurs.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 45 / 55 -
#127Een messingen schouwpendule in eclectische stijl. We voegen er twee vergulde kandelaars in Lodewijk XV-stijl aan toe.
Une pendule en laiton , style éclectique. Nous ajoutons deux candélabres dorés, style Louis XV.No longer availableDim. h: 37 & 41 cmEstimate: € 180 / 200

