#218Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
#795Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#262Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repos et mouvements”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#447A.M.C.Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#519“Chinees vissersgezin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Chinees werk.
”Famille de pêcheurs chinoise”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#9Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#464Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
#854Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 35 / 40