Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
Dim. 1,26 g
SKU: 2506190645.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #645
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #256

    Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.

    Une garniture de salon, comprenant un canapé à trois places et deux fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Revêtement en velours beige. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 220 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #112
    Jacobs

    “Pierrots”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pierrots”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #862

    Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.

    Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #471

    Twee kleine schoteltjes van Chinees porselein met een famille rose-decor.

    Deux petits plats en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #646
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 305 x 195 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden zegelring met bloedsteen.

    Une bague cachet en or jaune 18 ct avec une pierre de sang.
    No longer available
    Dim. 8,30 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #512
    Bourgignon

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #879
    Meissner

    Een vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.

    Un petit vase et une carafe en cristal taillé avec décor de fleurs. La carafe porte une signature.
    No longer available
    Dim. h 32 cm & 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #672
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.

    ”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #40

    Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.

    Une pièce en argent. 900 ‰ . 5 Francs français. Hercule 2ème République.
    No longer available
    Dim. 24,92 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #232
    Johann Bernard Klombeck
    Period: 1815 - 1893

    “Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.

    ”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.
    No longer available
    Dim. 71 x 91 cm
    Estimate: € 2500 / 4000
  • #769

    Een paar Chinese dekselvazen in blauw/wit porselein met voorstellingen van draken en fantasiedieren.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, représentations de dragons et d’animaux fantastiques.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More