#898Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#488Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#49Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.
#831Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.
Une sonnaille française ancienne, ceinture en cuir. Chamonix.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 60 / 70 -
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 450 / 550 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#223Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
#102Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#23Christofle FranceTwaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un lot de douze sous-verres en métal argenté, décorés de divers poinçons.No longer availableEstimate: € 100 / 120