#269“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Pierrot et ballerine”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#333Een driedelig klokstel van graniet, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, versierd met gegraveerde en gepolychromeerde motieven.
Une garniture de cheminée en granite, comprenant une pendule et deux cassolettes, décoration de motifs polychromes gravés.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une broche Art Déco en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 600 / 700 -
#151Louis LeloupEen lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 190 / 220 -
#788Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.
Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#828Een paar vazen van paars glas.
#843Vijf diverse stuks gekleurd Val Saint-Lambert uit de jaren 60.
Cinq pièces de cristal Val St. Lambert des années ‘60.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 50 / 60 -
”Être post-démoniaque”. Une oeuvre en terre-cuite. Monogramme.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#518Een grote woestijnroos.
#522“Het schildersmodel”. Aquarel op papier.
”Le modèle de peintre”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 23 x18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#509“Bollenveld met molen”. Olieverf op paneel.
Pré de bulbes et moulin”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#831Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.
Une sonnaille française ancienne, ceinture en cuir. Chamonix.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 60 / 70