#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#346Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.
Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
#85Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#663Een stenen jardinière op vier gebeeldhouwde gevleugelde leeuwen.
Une jardinière en pierre sur quatre lions ailés sculptés.No longer availableDim. Ø: 63 cm; h: 56 cmEstimate: € 240 / 360 -
#480Een 18 karaats geel gouden armband bezet met granaat kralen.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de perles en grenade.No longer availableDim. 12,30 gEstimate: € 180 / 250 -
#828Een paar vazen van paars glas.
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#286Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#690Een zilveren armband met gouden toets.
Un bracelet en argent, touche dorée.No longer availableDim. 24,54 gEstimate: € 100 / 150