#482“Aan de feestdis”. Olieverf op paneel.
”Au banquet”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#840Agfa Compur analoog fototoestel met lederen foedraal.
#585Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 700 / 800 -
#593“Man op reiger”. Een beeldje van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd Chinees ivoor. Onderaan gesigneerd. Restauratie
”Homme sur une grue”. Une statue en ivoire chinoise, partiellement sculptée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#366Een neogotisch meubeltje van gebeeldhouwd eikenhout met één deur. Eind XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne sculpté à une porte. Style Néogothique. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 144, d: 32.5, b: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#191Panamarenko“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#90Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#849Zes moderne cognacglazen van Val Saint-Lambert. In de oorspronkelijke doos.
Six verres à cognac modernes Val St. Lambert. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60