#23Christofle France
Twaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un lot de douze sous-verres en métal argenté, décorés de divers poinçons.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#634
Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
#880Val St. Lambert
Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
#422
#394
Een reclameaffiche van Panhard.
Une affiche publicitaire de Panhard.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#339M. Van Looy
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#632
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#412
Een in hoogte verstelbare kleedspiegel op voet met een lade in de entretoise
Un miroir vestimentaire réglable en hauteur sur pied et un tiroir dans l'entretoise.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 120/200 -
#97Regina, Gouda
Een art nouveau vaas van meerkleurig plateel. Decor ‘Argos’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase Art Nouveau en faïence polychrome. Décor ‘Argos’. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#411
Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
#426
Une petite table sobre à tablette en verre. Sous la tablette se trouve un ancien sac à farine ‘Stuarts draft Milling Co’ de la Virginie.No longer availableDim. 77x 77 x 52 cmEstimate: € 60/100