#747
Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#880Val St. Lambert
Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
#905
Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#597
Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#44Julien Van Santen
“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#602
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#896
Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#886Gaetano Sciolari, Rome
Een vintage designluchter van chroom en email met negen lichtpunten.
#210
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 17,12 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#628
#70
Een 18 karaats geel gouden ring.
#243
Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 100