Other lots in this auction
-
#386
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#671
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#605
Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#684Henri Van Seben
“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
”Personnages sur la cour”. Aquarelle et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 42,5 x 37,5 cmEstimate: € 50/80 -
#116
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#484Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971
“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#69
“Schots meer”. Aquarel op papier. Schotse school, XIXde eeuw.
”Lac écossais”. Aquarelle sur papier. Ecole, XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 51 cmEstimate: € 100/120 -
#363
Een lampenvoet en een kleine cachepot van deels verguld Frans porselein, versierd met meerkleurige decors, resp. op rode en op groene fond.
Un pied de lampe et une petit cache-pot partiellement en porcelaine française, décors polychromes, resp. sur fond rouge et fond vert.No longer availableDim. h: 45 & 14 cmEstimate: € 40/50 -
#335
“Romantisch landschap me de Rijn bij Kleve”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Klombeck. Lichte beschadiging.
”Paysage romantique, le Rhin près de Kleve”. Huile sur toile. Porte la signature: Klombeck.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 300/450 -
#606Sumakh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Kelimtapijt.
Un tapis de Perse Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 372 x 276 cmEstimate: € 120/200 -
#196
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs garderobe met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une garde-robe à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. 240 x 140 x 45 cmEstimate: € 300/500 -
#807
Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
Une paire de statues du Niger Ibetji.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 60/100