Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
Dim. 3,33 g
SKU: 2105190285.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #285
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #755

    Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.

    Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.
    No longer available
    Dim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #751

    Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #661

    Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.

    Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #744

    Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.

    Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #308
    Fidelio, Napoli

    Een mandoline, afgewerkt met schildpad.

    Une mandoline, finitions en tortue.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #878

    Twee kleine bronzen olifantjes.

    Deux petits éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #53

    Een Engelse samovar van rood koper met houten handvatjes, gedragen door berenkopjes. XIXe eeuw. Twee eikelvormige schroefjes van de handvatten manco.

    Un samovar anglais en cuivre rouge à manches en bois, porté par des têtes d’ours. Deux vis de forme conique aux manches manquants.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #580

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants Princess Cut ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 17,90 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #764

    “Geometrische compositie met rechthoeken.” Collage op papier.

    ”Composition de rectangles géométriques”. Collage sur papier.
    No longer available
    Dim. 66 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #731

    Een gecraqueleerde Chinese vaas met polychrome afbeeldingen van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase chinois craquelé, décor polychrome de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #736

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 96 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #195
    Baume & Mercier Genève

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct. en met polsband van krokodillenleder.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,12 ct et un bracelet en cuir de crocodile.
    No longer available
    Dim. bruto: 19,14 g
    Estimate: € 1200 / 1400
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More