#602
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#571
Een Chinese porseleinen turkooise dekselschaal. Onderaan gemerkt.
Un plat à couvercle en porcelaine chinoise turquoise.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 130/150 -
#698
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#718Boucart, Paris
Een banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120/280 -
#37Symphonion Simplex
Een oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
#887
Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#222
Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
#258
Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée?No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#271
Een vroeg XIXe eeuws goudweegschaaltje in een met gebrand decor versierd kistje. Zes gewichtjes manco. We voegen er een tweede XIXe eeuws kistje aan toe.
Une balance à or début XIXème siècle, décor brûlé sur le coffret. Six poids manquants. Nous ajoutons un deuxième coffret du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#318
#518
Een grote woestijnroos.
#847
Theaterkijker, versierd met parelmoer op messing.
Une paire de lunettes de théâtre, décorations de nacre et de laiton.No longer availableEstimate: € 35/50