Other lots in this auction
-
#702E.B.
“Portret van een kale man”. Olieverf op doek. Achteraan geannoteerd “propriété de l’auteur EB”. Slijtage.
Portrait d'un homme chauve . Huile sur toile. Annotée “propriété de l'auteur EB” au dos. Usure.No longer availableDim. 36,5 x 27,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#53
Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#646
Een recente commode in Lodewijk XV-stijl, versierd met imitatie-marquetterie en met een marmeren blad.
Commode récente de style Louis XV à décor de marqueterie d’imitation et avec tablette en marbre.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#176
Een donker tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en chêne foncé, le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 210 x 120 x 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#60
Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de coeur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 200 / 250 -
#415
Twee verschillende koperen staande lampen. Zonder kappen.
Deux lampadaires en cuivre différents. Sans abat-jour.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#654
“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘L. Ury’.
Paysage . Technique mixte sur papier. Signé L. Ury .No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#584Vanaerschot
“Stilleven met bloemen in een Satsumavaas, druiven en wijn. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs dans un vase Satsuma, des raisins et du vin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 138 x 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#631Barreau
“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459
“Parochiekerk St. Wilibrordi”. Een oude gravure. Omstreeks 1700.
Église paroissiale de Saint-Wilibrordi . Une gravure ancienne. Vers 1700.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#736
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#4Thomas RomanPeriod: 1923 - ?
“Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.
Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.No longer availableDim. 33 x 22,5 cmEstimate: € 25 / 35