#293
Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#852Severin
Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
#807
Een balustervaas van cloisonné op messing met floraal decor.
#51
Un lot de quatre caméras Zeiss Ikon des années ‘60 et ‘70:ContessaContaflexCintinetteSymbolica.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#381
Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
#787
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#658
Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
#582
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#755
Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
#154Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Schuurtje op een zonnige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180/200 -
#330
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 450/550