Other lots in this auction
-
#510
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 2,43 gEstimate: € 400/500 -
#446
Twee bijzettafeltjes met chromen frame en glazen blad. Jaren ‘60.
Deux tables d’ appoint sur base en chrome et à tablette en verre. Années ‘60No longer availableDim. 29 x 44 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#621
“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 1200/1400 -
#197
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 550/600 -
#780
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.No longer availableDim. 108 x 156 cmEstimate: € 80/100 -
#549
Een Belgische helm model 1914.
Casque belge modèle 1914.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#354Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Vissershutten”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 binnen de plaat.
“Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.No longer availableDim. 31 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#728
Messingen telescoop met extra lens en op smeedijzeren voetstuk. In oorspronkelijke grenenhouten koffer.
Télescope en laiton avec lentille supplémentaire et sur piétement en fer forgé. Dans le coffre d’origine en sapin.No longer availableDim. L. 81 cmEstimate: € 200/300 -
#428
Een bronzen inktpotje in de vorm van een helm op albasten basis. Met opschrift 1914 - 18.
Encrier en bronze en forme de casque sur base en albâtre. Inscrit 1914-18.No longer availableDim. 6,5 x 16 x 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#374
Een vlaggenstok met speervormige punt. We voegen er een tweede punt aan toe.
Hampe pointue. Nous ajoutons une deuxième pointe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#736
Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.
Fauteuil sculpté et laqué noir.No longer availableEstimate: € 25/35