Other lots in this auction
-
#778
Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#701
Een Aziatisch gietijzeren theepotje.
Théière asiatique en fonte.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/50 -
#793
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#146
Een paar nachtkastjes met drie laden, verguld beslag en een marmeren blad en versierd met intarsia.
Paire de tables de chevet à trois tiroirs, montures dorés et tablette de marbre, décor à l’intarsia.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 500/600 -
#630
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge bezet met diamantjes oude slijp, pareltjes en email.
Montre de poche en or jaune 18 K sertie de petits diamants de taille ancienne, de perles et d’émail.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#398
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40/60 -
#482Herman GeluyckensPeriod: °1949
“Ruiter te paard”. Wascokrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Chevalier à cheval”. Wasco sur papier. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#231
Een Oosters houten koffertje met munten. Waarvan: Belgische zilveren munten, 12 x 250 BEF (Boudewijn 25 jaar koning), 7 x 100 BEF (Belgische koningen), 28 x 50 BEF (Mercurius en 1 x Huwelijk Boudewijn en Fabiola en 1 x Expo ‘58), 3 x 20 BEF (Mercurius). Samen ongeveer 800 g (835/1000). Verder Amerikaanse munten (zilveren dollars e.a.), 2 x 500 BEF (België 150 jaar), Een groot aantal internationale munten, aangeboden n.a.v. de ASLK Spaarmaand “Van Korea tot Brazilië...”). En 2 bronzen penningen m(..)
Petit coffre oriental contenant un lot de monnaies.No longer availableEstimate: € 220/250 -
#503
Een lot van twee lange gemberpotten met houten deksels en een balustervaas van Chinees porselein, versierd met meerkleurige decors.
Lot de deux pots à gingembre à couvercles en bois et un vase balustre en porcelaine de Chine, différents décors.No longer availableDim. h: 30 & 43 cmEstimate: € 60/100 -
#639
Een onderofficierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
Shako de sous-officier de la génie belge vers 1870.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#38
Een militaire dolk met houten handvat en metalen schede.
Dague militaire à manche en bois et à fourreau en métal.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#594
Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120