Other lots in this auction
-
#197
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 550/600 -
#504
“Compositie”. Olieverf op doek, overlopend in de kader. Zonder signatuur.
“Composition”. Huile sur toile continuant sur le cadre. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#657
Een antropomorfe vaas. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Vase anthropomorphe. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 40/50 -
#290
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met brijanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de strass d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et deux saphirs d'un poids combiné de + - 1 ctNo longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 500/600 -
#365Omega Seamaster Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelet.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#688
Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#652
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#151
“Liggende dame”. Een bronzen beeld in de geest van de art deco naar een werk van Leonard. Op marmeren sokkel.
“Femme couchée”. Sculpture en bronze lde style art déco d’après un oeuvre de Leonard. Sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#755
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#722Miel De Vos
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#302
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#250
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een centrale briljant van +- 0,51 ct. GVS 2.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et un diamant central de + - 0,51 ct. GVS 2.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1200/1400