#123Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.
Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.No longer availableDim. h 77cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een notenhouten staande klok.
Horloge de vestibule en noyer.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#91Een oud schaalmodel van een galjoen.
#13Een paar fruithouten doosjes, waarbij één versierd met inlegwerk.
Une paire de caisses en bois fruitier dont une décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 11 & 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
#342Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#56Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#490Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
#719Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#66Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.
Une vitrine suspendue d'inspiration Louis XVI à une porte. Vers 1900.No longer availableDim. 105 x 82 cmEstimate: € 80 / 120