#602KonicaEen analoog fototoestel met Hexonon zoom en met een extra Osawa MG-lens en een flash. In tasje.
Caméra à photographies analogue avec zoom Hexonon et avec une lentille extra Osawa MG et flash. Dans un sac de Osawa.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#313Twee paar borden van meerkleurig Frans aardewerk.
#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#496Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
#327Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille noire aux fleurs et poissonsNo longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#768Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
#35Pontiac Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 240 / 300 -
#652Een smeedijzeren wandtafel.