Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.
Dim. 7,98 g
SKU: 2710200350.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #223

    Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.

    Une paire de serre-livres décorés d'un carlin et d'un chat stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #342

    Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.

    Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm (m.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #72
    J. Van Rooien

    “Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.

    L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #297

    Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.

    Une calèche et un couple en porcelaine allemande multicolore. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.

    Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.
    No longer available
    Dim. h 77cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197
    Victor Szczeblewski

    “Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.

    Mousse siffleur . Une sculpture en bronze patiné marron. Signée et avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #707
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #294

    Twee opgezette reeënkoppen.

    Deux têtes de cerfs empaillées.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #660

    Een marmeren zuil.

    Colonne en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #218

    “Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.

    Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #282

    “La barrière” & “La poulailler”. Twee Engelse litho’s.

    “La barrière” & “La poulailler”. Deux lithos anglaises.
    No longer available
    Dim. 38 x 54 (prent) 66 x 86 cm (kader)
    Estimate: € 30 / 50
  • #388

    Een eikenhouten kerkstoel met opklapbare en gecanneerde zit. (Lichte slijtage)

    Prie-dieu en chêne à siège rabattable et cannée (usures légères).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More