#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90 / 110 -
#573Een paar driedelige tulpenvazen van monochroom wit porselein.
Paire de tulipiers trois pièces en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 300 -
#324Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.
Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#699Een Nepalese tangka op zijde.
#42Franz HogenbergEen met de hand ingekleurde kaart van Mechelen naar ontwerp van Georg Braun. Eind XVIe - begin XVIIe eeuw.
Une carte colorée à la main de Malines d'après un dessin de Georg Braun. Fin XVIe - début XVIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#446Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.