Other lots in this auction
-
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#677Een antieke gietijzeren haardplaat met een classicistische voorstelling van Apollo. Tijdperk Empire.
Un pare-feu antique en fer forgé, représentation classique d’Apollon. Période Empire.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#9Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
Deux éditions en relation avec Alfred Ost.No longer availableEstimate: € 24 / 26 -
#133Boch frères KeramisEen aardewerken vaas met een gestileerd bloemendecor in zwart en groen op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs noir et vert sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.
Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#878Boch, La LouvièreEen dienblaadje en vier onderzetters van aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Un petit plateau et quatre sous-verres en faïence, décoration de décors de fleurs.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#778Drie gebeeldhouwde ivoren hoofdjes. Afrikaans werk. 1100 g.
Trois petites têtes en ivoire sculptée. Travail africain. 1100 gr.No longer availableDim. H. ± 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf
Un pare-feu antique en fer forgé, décoration de panier à fruits en relief.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#483Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#259S. De Gennev....“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400 / 500 -
#893Zes diverse stripverhalen. Hardcovers en 1 softcover . Goede staat. Overwegend eerste drukken.
Six bandes dessinées divers. 5 Reliures rigides. En bon état. La plupart première édition.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#189Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 800 / 1200

