Other lots in this auction
-
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 900 -
#153Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160 / 200 -
#514“Chinees landschap.” Acryl op scroll. Draagt handtekening.
”Paysage chinois”. Acrylique sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#822Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#390“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200 / 350 -
#403Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.
Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#231Een paar siervazen op voet van blauw en kleurloos kristal. Eén met randschilfer. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases sur pied en cristal bleu et incolore. Un vase porte un éclat. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#806Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco à deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm ;l 60 cmEstimate: € 65 / 80 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300

