Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
Dim. 1,38 g
SKU: 2901190145.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #355

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.

    Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 69,97 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #495

    Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.

    Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #851

    Een kleine ronde butler spiegel.

    Un petit miroir de butler rond.
    No longer available
    Dim. diam: 56 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #626
    Ziegler

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 239 x 171 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23
    Val-st-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #234
    Emile Gastemans

    “Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.

    “Couple espagnol”. Pastel. Signé.
    No longer available
    Dim. 72 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #490

    Een machinaal blauw wollen tapijt.

    Un tapis en laine bleue.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.
    No longer available
    Dim. 53 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #687

    “Godheden op een paard”. Een Aziatisch groepje van brons.

    ”Dieux sur un cheval”. Un groupe en bronze asiatique.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    “Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.

    ”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #641

    Een Inro-doosje van zwartgelakt bamboe, versierd met een pauwendecor van rode lak en een knoop met een reliëfdecor van bleoemen. Japan, begin XXe eeuw.

    Une boîte Inro en bambou laqué noir, décoration de paons en laque rouge et un bouton au décor relief de fleurs. japon, début XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.

    Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More