Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
Dim. 1,38 g
SKU: 2901190145.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #479
    Bruno Delvigne

    “Gestileerd platteland.” Een paar zeefdrukken op zijde. Draagt handtekening binnen de plaat.

    ”Campagne stylisée”. Sérigraphies sur soie. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,78 ct.

    Une chaîne en or blanc et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,78 ct.
    No longer available
    Dim. 5,39 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #287
    Legras

    Een glazen lampenvoet van met een gegraveerd bladerdecor met messingen montuur. Kap manco. Gesigneerd.

    Un pied de lampe en verre, décor gravé de feuilles et monture en laiton. Sans abat-jour. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #887

    Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.

    Un vase en ivoire sculptée décor d'éléphants et d’arbres. Congo, première partie XXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #256
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #495

    Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.

    Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #413

    Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.

    Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #387

    Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.

    Une cruche et un vase en opaline polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #104
    A. Moens

    “Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    ”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #520
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 182 x 121 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 2,30 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et une émeraude de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,79 g
    Estimate: € 1800 / 2000
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More