#410Een houten regulateur, bovenaan gesierd met een paard.
#814Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#266Een antiek koffertje met messingen beslag.
Un petit coffre ancien, montures en laiton.No longer availableDim. 46 x 76 cmEstimate: € 180 / 200 -
#398Een lot met betrekking tot Belgisch Congo, bestaande uit een een stadsplan van Léopoldville uit 1958, Een boek naar aanleiding van het vijftig jarig bestaan van de Union Minière du Haut-Katanga, een boek “Belgisch Kongo” van Francis Lambin, uitgegeven bij Cuypers te Brussel in 1948 en een een aandeelbewijs van de ‘Société des Mines d’Or de Kilo-Moto’.
Un lot en relation au Congo Belge, comprenant un plan de ville de Léopoldville de 1958, un livre en relation avec l'existence des 50 ans de l’Union Minière du Haut-Katanga, un livre “ Belgisch Kongo” par Francis Lamin, édition Cuypers à Bruxelles en 1948 et une obligation de la Société des Mines d’Or de Kilo-Moto.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#340Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#686PucciniEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#507Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Eind XIXe eeuw. Restauratie aan de rand.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Fin XIXème siècle .No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Venini AaliaEen paar vazen van zwart Italiaans glas.
Une paire de vases italiens vers noirs.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#573Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.
Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 460 / 480