Other lots in this auction
-
#480“Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.
”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#408KaiserEen lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un lot de trois oiseaux en biscuit polychrome. Marques sous la base et numérotés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#707Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Deux figures en pierre sculptée sur socles en métal.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#414Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#432Julien Celos“Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#878Een Japanse porseleinen theepot op komfoor met een famille rose decor van een tuin, onderaan gemerkt. “The Meadowland Bird Vase” van polychroom porselein (H. 30 cm, ontwerp Basil Ede, uitgave Franklin). Een dekselvaas van aardewerk met blauw en wit decor (H. 31 cm, onderaan gemerkt G. Giotto). Een koperen schemerlampje versierd met een gestileerde eend (H. eend 21 cm).
Théière et rechaud en porcelaine du Japon à décor famille rose d’un jardin, marque sous la bae. “The Meadowland Bird Vase” en porcelaine polychrome (H. 30 cm, d’après Basil Ede, Ed. Franklin). Un vase couvert en faïence à décor bleu et blanc (H. 31 cm, marque sous la base G. Giotto). Un lampadaire en cuivre décoré d’un canard stylisé (H. canard 21 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#449Robert Van Eyck“De Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Robert en gedateerd 06.
“Le pêcheur”. Huile sur panneau. Signé Robert et daté ‘06.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#405Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#705Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#447“Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Eerste druk, 1952.
”Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Première édition. 1952.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#523Vaas uit meerkleurige glaspasta.
Un vase en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 100 / 120 -
#19Een antiek kadertje van gefineerd hout, versierd met marqueterie van diverse houtsoorten. XVIIIe eeuw.
Un petit cadre antique en bois de placage, décoration de marqueterie en bois divers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 100 / 150

