#55Longines PréseneEen roestvrij stalen quartz horloge met lederen polsband.
#591Een paar vissers van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. Begin XXe eeuw.
Une paire de pêcheurs en ivoire de Chine sculptée sur socles en bois. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#621Een glazen fallus ofte lingam.
#51Een inktstelletje van marmer en zamak.
Un encrier en régule et marbre.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30 / 50 -
#62Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.
”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#816Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5 cm; Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#642“Damesportret.” Olieverf op doek.
”Portrait de dame”. Huile sur toile.No longer availableDim. 87 x 64Estimate: € 100 / 120 -
#242Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met handgeschilderde bloemen en engeltjes.
Un miroir style Louis XV, encadrement en bois polychrome, décoration de fleurs et d’oiseaux peints à la main.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240 -
#383Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.No longer availableDim. h: 24 - 30 cmEstimate: € 20 / 30