#88Drie ovale plaquettes met mythologische voorstellingen in kleine koperen lijstjes.
#552Joz Mous“Naakt.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
#169Emmanuel Mané Katz“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
#879Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
#9ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
#481Een Chinees juwelenkistje met messingen beslag en een plaquette van jade in het deksel.
#211Een neo-barok KInd Jezus van polychroom gebeeldhouwd hout. Onderdeel van een groter geheel, mogelijk oorspronkelijk met Sint-Jozef.
Un Enfant Jésus en bois polychrome sculpté néo-baroque. Fait partie d’un ensemble bien plus grand, probablement avec Saint Joseph.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#706NaïnPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40