Other lots in this auction
-
#891
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#861Gaïtaud
Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.
Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#408
Een Afrikaans houten zuiltje met vier personages.
Une petite colonne en bois à quatre personnages. Travail africain.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 25 / 40 -
#805
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#889C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67
Een lot postzegelboeken bestaande uit:één insteekboek met postzegels uit Zwitserland, Canada, Engeland, Duitsland, diverse,twee voordruk albums met postzegels uit Joegoslavië 1988-1991 en Slovenië 1992-2015,één boek met de UNO-vlaggenreeks en Genève 1971-1979,één insteekboek met postzegels uit diverse landen,één klein mapje met diversen.
Un lot de timbres postes:- un album de collection avec timbres postes de la Suisse, Canada, Angleterre, Allemagne, divers.- deux albums avec timbres postes de la Yougoslavie 1988 - 1991 et la Slovénie 1992-2015.- un album de timbres postes UNO- drapeaux et Genève 1971 - 1979.- un album de collection, divers pays.- un album divers.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#698
Twee stenen armen met handen die een ketting vasthouden. Azeiatisch werk.
Deux bras et mains en pierre tenant une chaîne. Travail asiatique.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#262Gerard Portielje
“Schaakspel.” Tekening in potlood en krijt op papier. Gesigneerd.
”Jeu d'échecs”. Un dessin, crayon et craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#652
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuinvazen.
Un paire de vases d'extérieur en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 65 Ø 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#587
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Doezer.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: Doezer.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 120 / 180