Other lots in this auction
-
#534
“Atelierstilleven met penselen”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verwey.
”Nature morte, atelier et pinceaux”. Une aquarelle. Porte une signature: Verwey.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#403
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
Une garniture de toilette en verre et métal argenté dans un étui.No longer availableDim. 21,5 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#379
“Poortje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Marten Melsen.
”Portail”. Techniques mixtes. Porte une signature: Marten Melsen.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#537
“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#701
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#150
Een 18 karaats wit gouden takvormige halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.
Un collier en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 26,36 gEstimate: € 1500/1600 -
#13Val St. Lambert
Een lot bestaande uit twee asbakken en een pique-fleur van rood geslepen kristal.
Un lot comprenant deux cendriers et un pique-fleurs en cristal rouge taillé.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#276
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#125
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1400/1500 -
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25/50 -
#244
“Pratende mannen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Abraham Teniers (1629 - 1670).
”Hommes qui discutent”. Huile sur panneau. Attribué à Abraham Teniers (1629 - 1670).No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 1500/2000 -
#17
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met een melkkannetje en suikerpot.
Un service à café et à thé en métal argenté, avec sucrier et pot à lait.No longer availableEstimate: € 40/60