#399
Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.
#100
#345
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#60
Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
#547
“Zuid-Amerikaanse Godheid.” Beeld in verguld plaaster.
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#357
Een Afrikaans beeldje van een staande vrouw. Mooi patina.
#331
#866
#479Riga(?)
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#269Emile Nelis
”Scène ferroviaire”. Huile sur toile. Signée. Restauration au milieu.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#396
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60