#799Utagawa Toyokuni II
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 1813. De acteur in kwestie is Nakamura Utaemon III als Taira Kiyomori.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 1813. L’acteur en question est Nakamura Utaemon III - Taira Kiyomori.No longer availableDim. 37 x 28cmEstimate: € 120/160 -
#277
Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
#244
”Hommes qui discutent”. Huile sur panneau. Attribué à Abraham Teniers (1629 - 1670).No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 1500/2000 -
#631
#461
Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.
#622Gies CosynsPeriod: 1920-1997
#900
#675
#896
#787
Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
#465
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#18
Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40/60