#802
#282S. Corvesor
“Landschap aan een meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#528
Een paar clowns van Murano glas.
#3Franklin Porcelain
Een reeks van twaalf Engelse borden met meerkleurige decors in het thema van de maanden van het jaar. Onderaan gemerkt en gedateerd 1979.
Une série de douze assiettes anglaises, décor polychrome, thème : les mois de l’année.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#425
Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
#737
Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
#458
Een Afrikaans houten beeld afkomstig van Burkina Faso.
#146
#96
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
#450
#205
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant ayant un poids total de ± 0,60 ct et brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,91 gEstimate: € 1300/1500 -
#828
Replica Chinees zwaard in koffer.
Une réplique chinoise d’une épée dans un coffre.No longer availableEstimate: € 60/80