Other lots in this auction
-
#255
Een lot van vier Engelse flessenonderzetters van zilver met houten bodems. Geen merken.
Un lot de quatre sous-bouteilles anglais en argent et bois. Sans marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#90
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde armband bezet met pareltjes. In etui.
Bracelet en or jaune 18 ct très finement gravé et serti de petites perles. Dans son étui.No longer availableDim. 14,95 gEstimate: € 400 / 500 -
#635Swarovski
Een lot van vier verschillende hondjes van geslepen kleurloos kristal.
Lot de quatre chiens en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 3 - 6 cmEstimate: € 70 / 100 -
#651
Een Afrikaans masker van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout. Hoorn gerestaureerd.
Masque africain en bois sculpté et noirci. La corne restaurée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#102P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160
Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 400 / 500 -
#309Jan BazuinPeriod: 1930 - 2003
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu couché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#245
Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.
Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 85 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#804
Een theeservies van Japans porselein, bestaande uit een theepot, een melkkan, een suikerpot, vijf kopjes met zes ondertasjes, een kom, elf kleine bordjes en twee grote borden. Eén dekseltje manco.
Un service à thé en porcelaine du Japon, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, cinq tasses, six soucoupes, un bol, onze petites assiettes et deux grandes assiettes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#145
Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.
Un banc en orme robuste. XIXième siècle.No longer availableDim. 98 x 177 cmEstimate: € 240 / 360 -
#234
Vaandel met een afbeelding van Christus. XIXe eeuw. Slijtage. Met een verguld en gebeeldhouwd houten drager.
Une bannière avec une représentation du Christ. XIXième siècle. Usures. Le porte-bannière en bois sculpté et dorures.No longer availableDim. 225 x 145 cmEstimate: € 300 / 500 -
#374
Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 500