#554
“Vlag”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd M.B.
“Drapeau”. Huile sur panneau. Monogrammé M.B.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38
Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#524
“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245
Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.
Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 85 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#313
Een oude polyphoon met een dertigtal platen.
#301
Een oud zakpistooltje met vuursteenmechanisme. Kleine beschadiging aan het houten handvat.
#749
Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#326
Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee grote en een kleine lade.
Buffet à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroirs.No longer availableDim. 110 x 150 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#285
Un petit plateau en argent avec rebord baroque en fleurs. Poinçons vaguement lisibles.No longer availableDim. 766,9 gramEstimate: € 180 / 240 -
#93Capodimonte
Drie verschillende siervazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Onderaan gemerkt.
Trois vases de décoration différents en faïence polychrome avec décors classiques en relief. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 34n 44 & 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986
“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300 / 350