#509Emile Gastemans“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
#775Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
#6Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
#515SwarovskiEen lot diertjes van geslepen, deels gekleurd en deels gesatineerd kristal, bestaande uit vier vogeltjes op een tak, twee ijsvogels op een tak, een uiltje, een bij bij een bloem en een vlinder.
Lot d’animaux en cristal taillé partiellement colorés et partiellement satinés, comprenant quatre oiseaux sur une branche, deux martin pêcheurs, un hibou, une abeille sur une fleur et un papillon.No longer availableDim. h: 5-10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#619Berthoud à ParisEen staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.No longer availableDim. 248 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#417Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#124Henri Van Seben“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
#806Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25 / 35