Other lots in this auction
-
#66
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
Une paire de petites tables à abattants et un tiroir en acajou.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#234
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#839Floris Jespers
“Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.
”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 50 / 80 -
#887
Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#275
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 750 / 850 -
#195
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#798
Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100 / 150 -
#443Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#298Val Saint Lambert
Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#64
“Marchionatus Sacri Romani Imperii. Landkaart van Antwerpen anno 1531.” Handgekleurde ets.
”Marchionatus Sacri Romani Imperii”. Une carte d’Anvers, 1531. Une eau-forte en couleurs fait main.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 200 / 240