#574Maurits Nevens“Hooien op het land.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een boek aan toe: Maurits Nevens ‘Mijn grote liefde voor het glasraam.’
”Moissons”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un livre par Maurits Nevens: Mijn grote liefde voor het glasraam.No longer availableDim. 60 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#796Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. 194 x 150 x 42 cmEstimate: € 100 / 150