#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#143Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63Een lot van drie oude vilten hoeden.
Un lot de 3 chapeaux en feutre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#192Constant CapPeriod: 1842-1915“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000 / 3800 -
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#759Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989“Koppel met lam” & “Dansers”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.
”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#438Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#235Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met rozetten en half edelstenen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de rosaces et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#773Een verzilverd metalen kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix en métal argenté sous cloche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#720Omega De Ville AutomaticEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#41Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20 / 30