#691Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65 / 75 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#412“De race naar roem. Een eeuw autorensport”. Ivan Rendall. Ed. M&P. Weert, 1992.
”De race naar roem. Een eeuw autorensport”. Ivan Rendall. Ed. M&P, Weert, 1992.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314F. Millenhuber“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#782Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#486Elmar FlötottoEen paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.
Une paire de chaises design. Allemagne, +- 1970.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#742Juan Castells Marit“Flamencodansers”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60