#74R. Van Hoeck“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#336Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#795Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#401Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
#112Jacobs“Pierrots”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pierrots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#812Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
#867Een schaakspel in ingelegde doos. Jaren 60.
#702Panamarenko“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100 / 180 -
#84Paul Wante“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279“Carte génerale des Bancs de Flandres”. Een XIXe eeuwse nautische kaart;
”Carte générale des Bancs de Flandres”. Une carte nautique du XIXème siècle.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 60 / 100 -
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50