#816Armstoel van metaal en zwart leder.
#790DelvauxEen halssnoer in hoesje en met origineel doosje.
#452Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
#867Een schaakspel in ingelegde doos. Jaren 60.
#316Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Un bracelet en argent gravé serti de corail, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#758Drie Russische zwaardbajonetten.
#615Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 650 / 750 -
#376Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 200 / 240