#222Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
#200Een 18 karaats witgouden parure waaronder een halssnoer met bijpassende oorbellen en twee ringen bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Une parure en or blanc 18 comprenant un collier avec boucles d’oreilles et deux bagues assorties, serties de diamants baguettes ayant un poids total de ± 14 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 7 ct.No longer availableDim. 71,74 gEstimate: € 8000 / 10000 -
#40Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#774Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
#455Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
#461Vriens“Biddende monniken.” Een beeld van notenhout.
#331“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
#156Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240