#830Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#67Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.
#725Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#161Een paar ronde marmeren hoogreliëfs met bruingepatineerde decors. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#871Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
#343Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
#292Charles LebonPeriod: 1906-1957“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180 / 220 -
#465Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen, één paar met fantasiestenen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, dont une paire sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#730Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct et un pendentif fait à partir de bijoux recyclés.No longer availableDim. 40,40 gEstimate: € 850 / 950