#249Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#835Val Saint-LambertTwee vazen en een bonbonnière van geslepen kristal. Gemerkt met label.
#663Een stenen jardinière op vier gebeeldhouwde gevleugelde leeuwen.
Une jardinière en pierre sur quatre lions ailés sculptés.No longer availableDim. Ø: 63 cm; h: 56 cmEstimate: € 240 / 360 -
#529Een lot van drie Thaise werken, waarvan twee op zijde en één op papier.
Un lot de trois oeuvres thaïs, dont deux sur soie et une sur papier.No longer availableDim. 48 x 43,5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192Jan Van HeelPeriod: 1898 - 1900“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Clown”. Huile sur toile. Signée et datée ‘68.No longer availableDim. 99 x 79 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#740Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250 / 350 -
#77Een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen (84 stuks). In ménagère. Gemerkt: Silber 100.
#436Een mahoniehouten kamerknecht.
Un valet de chambre en acajou.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#259S. De Gennev....“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400 / 500