#841Een oud koffieblik van Stroobants koffie.
#589Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#795Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#492“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
#331“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
#592Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#411Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
Une terrine et sous-plat en porcelaine française.No longer availableEstimate: € 40 / 60