#553
Metalen design luchter met zes lichten.
Un lustre en métal design.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 100/120 -
#298Urgos
Een tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
Une pendule de table avec cadran lunaire. Travail UW20/8.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/80 -
#702
“Man met vogel”. Tekening op papier. Gemonogrameerd ‘Plf’ en gedateerd ‘92.
”Homme et oiseau”. Dessin sur papier. Monogramme ‘Plf’ et daté ‘92.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#720Omega De Ville Automatic
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#147Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).
#707
#549
“Vissersboot op de Nijl”. Aquarel op papier. Draagt handtekning ‘Ch. Godeby’.
”Bateau de pêche sur le Nil”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Ch. Godeby’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#759Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
“Koppel met lam” & “Dansers”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.
”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#775
Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#331
Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
Un vase à tulipes et une salière en argent Sterling.No longer availableDim. 164 gramEstimate: € 40/50 -
#278Moorthamers, Antwerpen
Een oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40/670 -
#471
Une paire de moules à pâté avec couvercles en faïence à glaçure bleue en forme de canards. Travail français.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80