#395Een lot bestaande uit een polshorloge Richard Automatic, twee verzilverde pillendoosjes, een vergulde dameshorloge Enicar, zilveren kettingen enz.
Un lot comprenant une montre ‘Richard Automatic’, deux boîtes à pilules argentées, une montre pour dames argentée ‘Enicar’, des chaînes en argent, et autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#215Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een centrale fancy diamant van ± 0,71 ct. SI1.
Une bague en or blanc 14 ct sertie d’un diamant central ‘fancy’ ayant un poids total de ± 0,71 ct. SI1.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#42Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#570Een canapé van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XVI.No longer availableDim. 190 x 105 cmEstimate: € 320 / 400 -
#582“Chinees adelijk koppel”. Een paar gouaches op zijde. Met tekst. Omstreeks 1800.
#698Een doosje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd been met een decor van tijgers.
Une petite boîte sculptée et partiellement en os polychrome, décor de tigres.No longer availableDim. b: 8 cmEstimate: € 80 / 100 -
#448Een lot van zeven stuks gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
#234Léon Danchin“Eenden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd buiten de plaat. Ed. La Gravure Française, Paris.
Crucifix en bois laqué noir au corps, angelots et ornements en argent. Sous globe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#802Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
Une série de quatre chaises en noyer style Regency.No longer availableEstimate: € 80 / 120