#327
Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
#834J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#533
Een kistje van zwartgelakt hout met mansardevormig deksel, versierd met gesculpteerd benen oplegwerk.
Un coffret et bois laqué noir, couvercle en mansarde, décoration d’os incrustés.No longer availableDim. 16 x 27 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#735Berkel
Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
#802
“Geometrische compositie.” Collage van papier.
#79Georgette IserbytPeriod: 1915 - ?
“Meisjesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111
“Oud koppel”. Een groep van zamak op arduinen sokkel.
#747
Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
#832Delporte
“Surrealistische zonsondergang.” Litho, genummerd 59/150, gesigneerd buiten de plaat.
”Coucher de soleil surréaliste”. Une lithographie, numérotée 59/150, signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13
“Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.
”Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#682
Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
#631
“Keizer op draak”. Een gepolychromeerd bronzen beeld op een houten voetstuk.
”Empereur sur un dragon”. Une statue en bronze polychrome sur socle en bois.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 600 / 800