Other lots in this auction
-
#543Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 140 -
#494Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#172“Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#476Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13“Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.
”Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#488Val St. LambertEen reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.
Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec des guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#399Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#775Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594“Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.
”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 250 / 280 -
#510Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en in briolette geslepen amethisten met een gezamenlijk gewicht ± 6 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et des améthystes taille briolette ayant un poids total de ± 6 ct.No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 700 / 800 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct. en een zwarte kwarts cabochon van ± 9 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,57 ct et un quartz cabochon noir de ± 9 ct.No longer availableEstimate: € 1600 / 1800

