#633Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.
#381
Een Chinees porseleinen vaasje met sang-de-boeuf-glazuur decor in twee tinten.
A Chinese porcelain vase with sang-de-boeuf glaze decoration in two shades.No longer availableDim. h 23 & Ø 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
#205
Een massief houten “Indische strijktafel”. (AID4446)
A solid wooden "Indian ironing table". (AID4446)No longer availableDim. 80 x 237 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536
#339Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#394
“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#356
Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
An English wooden side table with turned legs.No longer availableDim. 72 x 59 x 41cmEstimate: € 20 / 25 -
#598Dogon
Een Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40 / 70 -
#681
Een Chinees porseleinen, famille noir, versierd met diverse figuren en decor. Onderaan gemerkt.
#286
Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200 / 240