Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.
Dim. 2,75 g
SKU: 1804230280.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 100 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #376

    Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.

    A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm Ø 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #186
    Halesworth, Suggate

    Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.

    Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 221 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #528

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #209
    Wilhelmus Van Der Salm
    Period: 1918-1985

    “Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.

    Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592
    Jean-Jacques Gabie

    “Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.

    “Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".
    No longer available
    Dim. 31 x 24cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een Chinees porseleinen vaas met fauna & flora decor beschilderd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase painted with a fauna & flora decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø 12 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #410

    Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.

    Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #208

    Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.

    Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.
    No longer available
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #295

    Twee klarinetten in etui van J. Dessaert. - Eén van Jacques Albert et Fils Bruxelles. - Eén van Kohlert Winnenden.

    Two clarinets in case by J. Dessaert. - One of Jacques Albert et Fils Bruxelles. - One of Kohlert Winnenden.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #694

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Metal vintage gyneacology bench, adjustable.
    No longer available
    Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #109
    Albert Jurardus Van Prooyen

    “Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.

    "Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 225 / 325
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More