Similar lots by type
-
#245
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 800/900 -
#445
Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
Une bague en or jaune 14 carats sertie d'une topaze et de deux cabochons rouges.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180/250 -
#480
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger in de vorm van een driehoek bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct en forme de triangle serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 350/400 -
#505
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 1000/1200 -
#280Prada Milano
Een zwart saffiano lederen kaart en documenthouder. In originele doos en met certificaat.
Porte-cartes et porte-documents en cuir saffiano noir. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#475
“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400/500 -
#485
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 400/450 -
#685Tori Burch
Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 50/100 -
#360
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 800/900 -
#455
Een 24 karaats geelgouden ring bezet met een jade langwerpige steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre allongée en jade.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 600/700 -
#390
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 750/850 -
#565
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500/550 -
#465
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200/1300 -
#575
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650/700 -
#490
Een 18 karaats witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,15 ct et d'un rubis de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400/500 -
#515
Een 18 karaats wit en geelgouden ring.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 200/250 -
#495
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 420/480 -
#450
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee. Lengte ketting: 30 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un camée. Longueur de la chaîne : 30 cm.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 450/500 -
#590
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,33 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 400/450 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700/800 -
#545
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 480/550 -
#110
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,74 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 1000/1200 -
#340
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een grote rookkwarts van +- 15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un gros quartz fumé de +- 15 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 850/950 -
#440
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280/350
Other lots in this auction
-
#114Egide Van der Paal
“Begijnhof te Lier”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Béguinage de Lierre. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1951.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 35/45 -
#627
“Pilot.” Een beeld van zamak op houten sokkel. Naar Raphanel.
"Pilote." Une statue de régule sur un socle en bois. D’après Raphanel.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 100/120 -
#671Rik Delrue
Beeld in Royal Boch, “Fast Affection Bear”, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
Statuette en Royal Boch, "Fast Affection Bear", design Rik Delrue, poinçonnée.No longer availableDim. H: H: 28 cmEstimate: € 10/20 -
#354
Een Delftse en een Engelse dekselvaas met een blauw en wit decor. Onderaan gemerkt.
Une potiche de Delft et un vase à couvercle anglais à décor bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 44 & 36 cmEstimate: € 45/70 -
#289
Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 100/120 -
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120 -
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35/45 -
#256
Een ronde notenhouten ontbijttafel met centrale vierpoot. Tijdperk Victoria. Verlengbaar, maar zonder verlengstukken.
Une table de petit-déjeuner ronde en noyer avec un pied central quadripode. Epoque Victoria. Extensible, mais sans allonges.No longer availableDim. H. 78, Ø 104 cmEstimate: € 100/120 -
#7
Een lot van tien antieke borden van Straatsburgs aardewerk.
Lot de dix assiettes anciennes en faïence de Strasbourg.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.
Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. h 13,5 x Ø 7,5 cmEstimate: € 225/250 -
#40
Een 18 karaats wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 250/350 -
#156
Een grote notenhouten en wortelhouten tweedeurskast. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Une grande armoire à deux portes en noyer et ronce. Style Louis XV, XIXe siècle.No longer availableDim. 231 x 165 x 66cmEstimate: € 100/150