Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.
Dim. 4,70 g
SKU: 2111230070.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #70
Estimate: € 2000 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #463
    Devos

    “Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.

    "Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 83 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #347

    Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.

    A lot of 2 decorative pieces with copper bases, made from faucet handles.
    No longer available
    Dim. 55cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #412

    Twee offsetprints, de Reichstag ingepakt door Christo met in één van de kaders een stuk van de originele doek waarmee deze ingepakt was.

    A set of 2 offset prints, the Reichstag wrapped by Christo, with a piece of the original cloth used for the wrapping in one of the frames.
    No longer available
    Dim. h 85 x b 54 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #533

    Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.

    A cut Bohemian crystal vase, red in color.
    No longer available
    Dim. h 39 x Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275
    Fischner

    Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.

    A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #523
    Rutger Rosier

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.

    An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #297

    Een lotje van 4 stuks kristal bestaande uit 2 karafjes, een vaasje en een tafelbelletje.

    A lot of 4 pieces of crystal, consisting of 2 decanters, a vase, and a table bell.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #573
    Quimper

    Een set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.

    A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #356

    Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.

    A Mechelen solid oak table with turned legs, including 3 extensions of 50 cm each.
    No longer available
    Dim. 77 x 126 x 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224

    Een vroeg 18e eeuwse summier met de hand gekleurde kaart van het Waasland, getiteld Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes’. Lichte roestzweem, in kader.

    An early 18th-century hand-colored map of the Waasland region, titled "Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes." Slight rust stain, framed.
    No longer available
    Dim. h 420 x b 560 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More