#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#240Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#250Poncet - FaguetEen 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#248LladroEen lot van 7 Lladro items waarvan 4 bellen, modelnummers 7613, 7614, 7615 en 7616 zijnde de 4 jaargetijden, 2 drijfkaarshouders, modelnummer 17665, ‘Sailing The Seas’ en nr 17666, ‘Dolphins At Play’ en dan nog een kerstbal van 1991 met modelnummer 5829, alles in originele verpakking.
A lot of 7 Lladro items including 4 bells, model numbers 7613, 7614, 7615, and 7616 representing the 4 seasons, 2 floating candle holders, model number 17665, 'Sailing The Seas', and no. 17666, 'Dolphins At Play', and also a 1991 Christmas ball with model number 5829, all in original packaging.No longer availableDim. h 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500