#384"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
#599Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
"Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.No longer availableDim. h 20 x b 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 480 / 550 -
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60