"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#179Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#29Een koperen drieluik spiegel met bloemen en engeltjes versierd.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#321Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
A lot of 8 bronze sculpted figurines with various erotic themes.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 250 / 300