#385- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled 2003
- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled in 2003.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#412Twee offsetprints, de Reichstag ingepakt door Christo met in één van de kaders een stuk van de originele doek waarmee deze ingepakt was.
A set of 2 offset prints, the Reichstag wrapped by Christo, with a piece of the original cloth used for the wrapping in one of the frames.No longer availableDim. h 85 x b 54 cmEstimate: € 240 / 320 -
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#422Walter Vilain“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
A cut crystal vase, green in color.No longer availableDim. h 30 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 100