#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.