#494Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#680Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.
#368M. HohnerEen mondharmonica ‘Echo Bell Metal Reeds’, ‘Made in Germany.’ G C 57/120.
A harmonica 'Echo Bell Metal Reeds', 'Made in Germany.' G C 57/120.No longer availableDim. 21 x 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#404Emiel Deca“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Clown". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een paar kandelaars in Empire stijl van verguld en gepatineerd brons, gedragen door vrouwenfiguren.
Pair of Empire style candlesticks in gilt and patinated bronze, supported by two female figures.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 900 / 1100 -
A Kirman Royal carpet with an exceptionally high knot density, featuring a blossom design.No longer availableDim. 423 x 300 cmEstimate: € 400 / 600 -
#360Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
Three different silver brooches each set with a cameo.No longer availableDim. 30,70 gEstimate: € 80 / 120 -
#655Een grote vintage onyx asbak.
A large vintage onyx ashtray.No longer availableDim. 10 x 35 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#453Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta head, attributed to the Nok. West Africa.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#202Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125 / 175