A Kirman Royal carpet with an exceptionally high knot density, featuring a blossom design.No longer availableDim. 423 x 300 cmEstimate: € 400 / 600 -
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#103Lancelot SamsonEen bronzen buste, Lancelot Samson Voorburg Den Haag.
A bronze bust, Lancelot Samson Voorburg The Hague.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#89Fritz KaiserPeriod: 1891-1974“Bloemstilleven in aarderwerken kruik”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#401Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#376Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
#386Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#335Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.
A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.No longer availableDim. l 81 cmEstimate: € 40 / 60