#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#524Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#381Limoges FranceEen kobaltblauwe Limoges porseleinen vaas met vergulde details, naar Sèvres. Onderaan gemerkt.
A cobalt blue Limoges porcelain vase with gilded details, in the style of Sèvres. Marked on the bottom.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
#59Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#443Terracotta beeld, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta sculpture attributed to the Nok people. West Africa.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 150 / 200