Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

A pair of 18 kt rose gold earrings set with central rubies weighing approximately 2.02 ct in total, and diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.
Dim. 4,92 g
SKU: 3001240160.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 1700 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #574
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The Minnewater in Bruges". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 33,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #109
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    ‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.

    "Farm with Draft Horse and Chickens," oil on canvas, signed A. Vermeir.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #86

    Een ecru gepatineerd ovalen Louis XVI-stijl bijzettafeltje met marmeren blad en versierd met guirlandes.

    An ecru patinated Louis XVI style oval side table with a marble top and decorated with garlands.
    No longer available
    Dim. 75 x 76 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #524

    Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.

    A vase made of Bohemian crystal. In original box.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #395

    Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.

    Stone sculpture of a character with a crocodile and a leopard. Mintadi, Congo.
    No longer available
    Dim. H. 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #152
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    “Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #462

    ‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een reeks van 18 ingekleurde erotische gravures met originele kaft.

    "‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’ – a series of 18 colored erotic engravings with original cover."
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #418
    Catherine Dossogne

    “Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.

    "Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501

    Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.

    Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 55,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #559
    P.J. Redouté

    “Le Cent-feuilles de Bordeaux” en “Rosier du Bengale”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Le Cent-feuilles de Bordeaux” and “Rosier du Bengale”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.

    A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More