Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

A pair of 18 kt rose gold earrings set with central rubies weighing approximately 2.02 ct in total, and diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.
Dim. 4,92 g
SKU: 3001240160.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 1700 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #424
    Leo Cleymans
    Period: °1937

    ‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.

    'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #129
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1961

    “Stadzicht te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "City view of Lier." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 65 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #441

    “Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.

    "Brawling children." Sculpture in earthenware on a sturdy metal base. Illegibly monogrammed.
    No longer available
    Dim. h 11 cm (112 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #24
    C. Hagens

    ‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.

    "Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.
    No longer available
    Dim. 40 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #622

    Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.

    A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #334
    Limoges

    Een lot van twee kobaltblauwe en met goudverf gedecoreerde vaasjes, het ene gemerkt M-fres Limoges en de schildering vooraan getekend M Mille, het andere draagt binnenin een merkteken A.

    A lot of two cobalt blue and gold-painted vases, one marked M-fres Limoges with a front painting signed M Mille, the other has a marking A on the inside.
    No longer available
    Dim. h 20.5 en h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    “Portret van een oudere dame”. Een met houtskool gehoogde foto van een zwartgeklede dame. Onderaan gesigneerd.

    "Portrait of an older lady." A charcoal-enhanced photograph of a black-clad lady. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60,5 x 50,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #62
    Rita Calluy

    “Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 54 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #453

    Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.

    Terracotta head, attributed to the Nok. West Africa.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #679
    Rik Schaefels

    Een met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.

    A hand-colored etching by Rik Schaefels.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #80

    Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.

    A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #489

    Een luchter met gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. H: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More