#394‘Het levensverhaal van prins Siddharta’, een Boeddhistische Tangka op zijde geschilderd.
"The life story of Prince Siddhartha", a Buddhist Tangka painted on silk.No longer availableDim. 78 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#636Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 116 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Ludwig VolakEen vintage houten Mid-Century design salontafel met plywood poten. Ontwerp door Ludvik Volak.
#286Een set van 2 wingbackchairs in groene velours, de stof dient herdaan te worden.
A set of 2 wingback chairs in green velvet, the fabric needs to be redone.No longer availableDim. 106 x 73 x 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Rik SchaefelsEen met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.
A hand-colored etching by Rik Schaefels.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#97ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.
A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.No longer availableDim. 82cmEstimate: € 150 / 250 -
#365Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Majapahit heads. Indonesia.No longer availableDim. H. 11 & 13 cmEstimate: € 20 / 30