Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

A pair of 18 kt rose gold earrings set with central rubies weighing approximately 2.02 ct in total, and diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.
Dim. 4,92 g
SKU: 3001240160.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 1700 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #621

    Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.

    A bronze Buddha statue sitting on a lotus flower. Southeast Asia.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.

    A small bronze sculpted bust, attributed to depict Agrippina.
    No longer available
    Dim. 7cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #238
    Christian Delvaux

    Een geldbeugel van beige leder en met licht groene stiksels. Gemerkt.

    A beige leather wallet with light green stitching. Marked.
    No longer available
    Dim. 12 x 8 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #292

    ‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.

    "View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #53
    Delft

    Een blauw-witte porseleinen knobbelvaas. Onderaan gemerkt De Porcelyne Fles.

    A blue and white porcelain bulbous vase. Marked De Porcelyne Fles at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x Ø18cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een oude scheepslamp in koper en rood glas, in oorspronkelijke staat.

    An old ship lamp in copper and red glass, in its original condition.
    No longer available
    Dim. 30 x 22 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #88
    Bert Nienhuis De Distel
    Period: 1890-1919

    Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.

    A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x Ø20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #435

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.

    A hand-knotted Bidjar carpet from India.
    No longer available
    Dim. 115 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een bronzen Pierrot met poedel.

    A bronze Pierrot with poodle.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #169
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More