#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#493Emile Louis Picault“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90 -
#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#561Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
Bronz sculpture of a bear. On a marble base.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 220 / 240 -
#241Christian DelvauxEen bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#486Een Sabswar tapijt met de oorspronkelijke Meshed-tekening in de typische warme kleuren.
#343Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.
#302Een Coca-Cola reclamespiegel. ‘Relieves Fatigue’.
A Coca-Cola advertising mirror. 'Relieves Fatigue'.No longer availableDim. 51 x 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#409‘Cirkel’, olieverf en touw op doek, een modern werk.
#258‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
"Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 35 / 45