#100Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#72Een met emaille en zilverwerk beklede icoon. Russisch vermoedelijk 19e eeuw.
An icon covered with enamel and silverwork. Russian, possibly from the 19th century.No longer availableDim. 32 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#406Een Art Deco bijzettafeltje uit hout met spiegelglas bekleed. Geëtste tekening in voet.
An Art Deco side table made of wood and covered with mirrored glass. Etched drawing on the base.No longer availableDim. 67 x 48 x 43Estimate: € 100 / 150 -
#402P. MadisonEen groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.
A large abstract painting, oil on canvas, signed P. Madison.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#473Een Oud-Romeins terracotta olielamp met gesculpteerde arendskop.
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90