#63Een lot Naams aardewerk, bestaande uit een theekan en suikerpotje met deksel. Enkele schilfers aan theekan rand.
#601Een cloisonné vaas met blauwe achtergrond en een decor van bloemen.
A cloisonné vase with a blue background and a flower decoration.No longer availableDim. h 31 x Ø 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#443Een Afrikaans terracotta krukje uit Mali van de Djenne stam.
An African terracotta stool from Mali, belonging to the Djenne tribe.No longer availableDim. h 16 x Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#315Claude Carbonell“Boerenpaar.” Een paar aardewerken popjes uit de Provence.
"Farm couple." A pair of clay figurines from Provence.No longer availableDim. h 25 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#602Hubert Bellis“Rozentuil”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
#424Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.No longer availableDim. h 57 x b 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#238Een aardewerken kaststel bestaande uit 5 vazen, 19e eeuws, blijkbaar Samson Paris naar Delfts voorbeeld. Onderaan met een apocrief merk van Van Duyn en een S.
#506GhoumEen Perzisch handgeknoopt Ghoum tapijt. Kashan moskeetekening met typerend Ghoumbloempje. Met certificaat.
A Persian hand-knotted Ghoum carpet. Kashan mosque design with characteristic Ghoum floral motif. With certificate.No longer availableDim. 160 x 100cmEstimate: € 250 / 350 -
#354Janine Bourganel“Stilleven met bloemen in een blauwe vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Achteraan: “Ste Maxime - Juin 1987”.
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
"Dancer". A bronze statue on a pedestal made of alabaster, onyx, and marble. Inspired by a work by Chiparus.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 160 / 190