#660Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een robijn cabochon van +- 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a ruby cabochon of approximately 5 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#417Een terracotta Dakarkari ruiter, een grafgift.
A terracotta Dakarkari rider, a burial offering.No longer availableDim. h 50 x l 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#440Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with two zircons.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#102Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#622“2 kreeften”. Een schilderij, olieverf op doek.
"2 lobsters." A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 38 x 48cmEstimate: € 80 / 120